Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dąbrówka Przyspiesza: Kolejne inwestycje już niebawem!

0 536

Już niebawem na osiedlu Dąbrówka powstanie kolejna infrastruktura. Tym razem po zmodernizowaniu boiska przy Szkole Podstawowej nr 9, budowie trawiastego boiska do piłki nożnej oraz siłowni pod chmurką i placu zabaw przychodzi czas na budowę boiska do piłki siatkowej.

 

Zarząd Osiedla Dąbrówka i Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Dąbrówka czynili starania aby przy Placu Rekreacyjnym im. Stanisława Janisza na osiedlu Dąbrówka mogło powstać w czynie społecznym boisko do piłki siatkowej do czego potrzebna była zgoda Prezydenta Miasta Ryszarda Nowaka. Inicjatorzy zwrócili się do prezydenta z oficjalną prośbą co potwierdza w rozmowie z naszym portalem Michał Kądziołka Wiceprzewodniczący Rady Miasta Nowego Sącza i Przewodniczący Osiedla Dąbrówka.

– Wystąpiliśmy z prośbą do Pana Prezydenta o wyrażenie zgody aby na miejskiej działce przy Placu Zabaw na osiedlu Dąbrówka wybudować w czynie społecznym boisko do tak zwanej „plażówki” – mówi Michał Kądziołka. – Otrzymaliśmy informacje, że Pan Prezydent zgodził się na naszą społeczną propozycję z czego bardzo się cieszymy. Z własnych środków zakupiliśmy atestowany sprzęt i już niebawem przy pomocy osiedlowych przedsiębiorców członkowie Zarządu Osiedla Dąbrówka i TKKF Dąbrówka rozpoczną prace przy budowie boiska – dodaje.

Warto podkreślić, że Plac Rekreacyjny przy ul. Bohaterów Orła Białego w Nowym Sączu rozrasta się w ekspresowym tempie bowiem do końca czerwca w tym miejscu powstanie jeszcze brukowana droga i parking dla samochodów osobowych. Jak podkreśla Michał Kądziołka wszelkie prace powinny zakończyć się przed 23 czerwca tak, aby nowe inwestycje uroczyście otworzyć podczas VIII Charytatywnego Biegu Świętego Rocha a po nim przyjdzie czas na kolejne społeczne i nie tylko inicjatywy przecież Dąbrówka Przyśpiesza!

Fot. archiwum Osiedla Dąbrówka

Mat. prom.

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.