Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pyszne pączki i cudowna atmosfera w Centrum Sądeckiego Seniora [ZDJĘCIA]

0 457

Tłusty czwartek to wyjątkowy dzień w roku, ponieważ królują pączki czyli wypieki, od których każdemu poprawia się humor. W Centrum Sądeckiego Seniora przy ul. Jagiellońskiej w Nowym Sączu od godz. 10:00 do 18:00 można było skosztować tego cukierniczego specjału przygotowanego z myślą o osobach starszych.

Czytaj również: Uroczyste otwarcie Centrum Sądeckiego Seniora

– W Nowym Sączu mieszkam od ośmiu lat, miasteczko cały czas się rozwija i cieszę się bardzo z tego powodu. Doceniam wszystko, co się dzieje dla człowieka, doceniam bardzo Centrum Sądeckiego Seniora. Lubię działać, lubię być aktywna, dbam o zdrowie. Dzisiaj jestem na pączkach i uważam, że jest super. Zwiedziłam cały budynek, jest bardzo miła obsługa. Jestem bardzo zadowoloną emerytką – powiedziała pani Jadwiga z Osiedla Millenium w Nowym Sączu w rozmowie dla portalu informacyjnego miastoNS.pl.

Centrum Sądeckiego Seniora zostało oficjalnie otwarte 16 stycznia, a już jest ogromne zainteresowanie tym magicznym miejscem, gdzie każdy senior może znaleźć coś dla siebie. Integracja osób po sześćdziesiątym roku życia jest bardzo ważna. W budynku organizowane są różnego rodzaju zajęcia, które rozwijają i pozwalają na oderwanie się od szarej rzeczywistości. Prezydent miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak zaprosił wszystkich seniorów na różnego rodzaju pączki przy dobrej kawie lub herbacie.

– Jestem bardzo zadowolona z tego miejsca. Dowiedziałam się od koleżanki o tym, że Centrum Sądeckiego Seniora zostało otwarte w Nowym Sączu i przyszłam na pączki. Jest to wspaniały budynek, gdzie można porozmawiać z ludźmi w tym samym wieku – powiedziała pani Janina, która mieszka na ul. Tuwima w Nowym Sączu w rozmowie z naszym portalem.

Tłusty czwartek to znakomity dzień na spotkania w miłym towarzystwie. Seniorzy w swoich wypowiedziach podkreślali, że o spotkaniu przy tradycyjnym pączku dowiadywali się z przeróżnych źródeł. Nie tylko od swoich znajomych, ale co ciekawe z Internetu. Świadczy to o tym, że są to ludzie bardzo aktywni i ciekawi świata.

– Zainteresowanie od rana jest bardzo duże, seniorzy przychodzą, aby nie tylko skosztować pączków, ale przede wszystkim, żeby pobyć ze sobą i porozmawiać. Integracja jest niezwykle ważna w każdym przedziale wiekowym – zaakcentowała Małgorzata Grybel, kierownik kancelarii Urzędu Miasta Nowego Sącza w rozmowie dla portalu miastoNS.pl.

Okazuje się, że Centrum Sądeckiego Seniora to raj dla osób po sześćdziesiątce, takie wypowiedzi można było usłyszeć podczas tłustoczwartkowego spotkania. Osoby starsze mogą korzystać z oferty od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 18:00. Bogaty pakiet różnego rodzaju zajęć od ruchowych po komputerowe pozwala na rozwój.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook

REKLAMA:

Salon fryzjerski Awangarda poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć z nami współpracę.

Do obowiązków będzie należało:
– strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów,
– doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów,
– dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Ale jeśli specjalizujesz się tylko w koloryzacji albo upięciach lub strzyżeniu to też jest miejsce w naszym zespole.

Nasze oczekiwania:
– samodzielna praca przy stanowisku,
– wysoka kultura osobista,
– umiejętność pracy w zespole,
– bardzo dobra komunikacja z klientem,
– kreatywność.

Oferujemy:
– pracę na pełen etat ( umowa o pracę 4,500 brutto ),
– pracę na 1/2 etatu ( umowa o pracę 2,500 brutto ) możliwość pracy dwa dni w tygodniu, lub po 4 godziny dziennie,
– atrakcyjne warunki zatrudnienia, premie od obrotu i od sprzedaży kosmetyków,
– profesjonalne szkolenia fryzjerskie co kwartał na koszt pracodawcy,
– w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości,
– praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal,
– elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne,
– doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

Swoje CV prześlij na adres: biuro@studioawangarda.pl lub dostarcz do salonu:
Awangarda Hair&Beauty ul. Malczewskiego 2, Nowy Sącz w godzinach 9:00 do 19:00.
Podczas rozmowy mile widziane zdjęcia efektów Twojej pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm)

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Zapisz się do naszego newslettera!

FreshMail.pl