Portal informacyjny | Nowy Sącz

Trwają prace przygotowawcze przed montażem konstrukcji nowego Mostu Heleńskiego [ZDJĘCIA]

1 846

Ostatni etap przebudowy mostu na rzece Dunajec w Nowym Sączu dobiega końca. Pracownicy przygotowują platformy technologiczne pod wykonywanie podpór tymczasowych, a w najbliższym czasie zostaną dostarczone elementy konstrukcji stalowej nowego Mostu Heleńskiego.

 

Czytaj również: Stary Most Heleński wkrótce zniknie z mapy Nowego Sącza [ZDJĘCIA]

 

Prawdopodobnie pod koniec czerwca rozpocznie się montaż gotowej konstrukcji stalowej nowego mostu na Dunajcu w Nowym Sączu. Obecnie trwa budowa przyczółków na obu brzegach rzeki i równocześnie odbywa się wiercenie otworów pod pale. Wykonanie tych prac pozwoli na prawidłowe osadzenie nowego filaru Mostu Heleńskiego.

Zdecydowana większość prac prowadzona jest w korycie rzeki Dunajec i dlatego najważniejsze w tej chwili jest, aby nie było dużych opadów deszczu, gdyż poziom wód będzie się wówczas gwałtownie podnosił. Wpłynie to na wstrzymanie kluczowych robót.

Po stronie dzielnicy Helena w Nowym Sączu wybudowane zostaną dwa duże ekrany akustyczne. W tym momencie pracownicy przygotowują teren pod ich wykonanie.

Zgodnie z założeniami, w lipcu rozpocznie się budowa nowego ronda pod ruinami zamku.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również
1 komentarz
  1. witek pisze

    a ja sie pytam po co zostały te filary? i jeszcze dla czego łysy z naszych sadeczan pieniedzy sponsoruje wsiokom z chełmca darmowy szynobus ? nie dość że płacą najmniej za media to my im jeszcze mamy szynobus sponsorować? dla nich to po 5 zł bilet w jedna strone

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.