Portal informacyjny | Nowy Sącz

Jakie niespodzianki Sądeczanie szykują dla swoich pań?

0 73

Dzień Kobiet przypadający 8 marca to nieraz niemałe wyzwanie dla mężczyzn, by znaleźć coś wyjątkowego, co ucieszy kobietę. A jak radzą sobie w tej sytuacji panowie z sądeckim rodowodem? Na jakie niespodzianki mogą liczyć dzisiaj Sądeczanki?

 

Czytaj również: Być kobietą, być kobietą…w OSP!

 

Co dać kobiecie na Dzień Kobiet? Kwiatki? Czekoladki? Dobry obiad? Wycieczkę? Sądeczanie mogą pochwalić się głowami pełnymi oryginalnych pomysłów.

Moja żona, jak większość kobiet lubi dostawać kwiaty. Jednak dzisiaj wraz z synami przygotowujemy dla niej kolację. Takie męskie gotowanie bardzo się jej podoba – mówi z uśmiechem Krzysztof. Olaf ma natomiast zamiar przygotować dla swoje kobiety coś niezwykłego, ręcznie robionego i nie chciał nam zdradzić co to będzie. – Niespodzianka to niespodzianka – dodaje.

Piotr dla swojej dziewczyny Ani planuje kupić dobre wino. – Wytrawne wino i kolacja, a potem romantyczny wieczór we dwoje. To będzie miły wieczór po kilku zabieganych dniach wypełnionych pracą i obowiązkami – wyjaśnia Piotrek.

Z okazji Dnia Kobiet planuję urlop i zabieram dziewczynę do Pragi. Taka wycieczka we dwoje – wyjaśnia nam Robert, a jego kolega Michał ma inne plany: – zabieram żonę na coś dobrego do jedzenia. Może pizza a może burger? Lubi takie rzeczy, więc na pewno się ucieszy.

Swoją dziewczynę zabieram dzisiaj do kina i dam jej jeszcze czekoladki, bo uwielbia słodycze. Może później wybierzemy się też na spacer – zdradza nam nastoletni Tomek.

Rafał ma natomiast inny plan: – zamierzam kupić żonie kwiaty i czekoladki oraz zająć się dzieckiem. Będzie miała całe popołudnie i wieczór dla siebie.

MK
Fot.: pixabay.com (zdj. ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.