miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wygraj lodową ucztę dla 10 osób w Nowym Sączu [KONKURS]

0 1 748

Kawiarnia Ardita podbiła już serca i kubki smakowe Sądeczan. Nic dziwnego, skoro przy ulicy Jagiellońskiej 11 lody produkowane są według receptury samego mistrza Giuseppe. Teraz każdy może zasmakować w jego wyrobach i to podwójnie. Ogłaszamy bowiem KONKURS, w którym wygrywa każdy uczestnik!

 

W lodziarni Ardita lody produkowane są na miejscu, bez sztucznych konserwantów, chemii, ulepszaczy i barwników. Duży wybór smaków i wspaniała atmosfera przyciągają Sądeczan spragnionych chłodnej przekąski w upalne dni.

 

Czytaj również: Otworzył ponad 100 lodziarni w całej Polsce. Teraz pora na Nowy Sącz!

 

Oby słońca nie zabrakło w nadchodzących dniach, bo od 29 czerwca do 8 lipca, każdy, kto zakupi choćby jedną porcję lodów w kawiarni Ardita i podzieli się tą chłodną i pyszną chwilą z naszymi Czytelnikami, zdobędzie nagrodę!

 

Jak wziąć udział w naszej zabawie? To proste:

  • Przyjdź do lodziarni Ardita przy ulicy Jagiellońskiej 11 w dniach 29.06.18 – 08.07.18.
  • Kup minimum jedną porcję lodów.
  • Zrób sobie selfie z lodem na tle lodziarni Ardita lub zdjęcie samego loda na tle kawiarni.
  • Zamieść zdjęcie w komentarzu pod naszym postem konkursowym na Facebooku.
  • Zdobądź największą liczbę lajków pod swoim zdjęciem i wygraj!

 

A wygrywa każdy uczestnik!

 

Każda osoba, która opublikuje zdjęcie spełniające warunki konkursu, otrzyma darmową porcję lodów! Dla trójki, która zdobędzie największą liczbę lajków, przygotowaliśmy przepyszne nagrody:

1 miejsce – uczta lodowa do 10 osób,
2 miejsce – tort lodowy,
3 miejsce – pucharki lodowe dla dwóch osób.

Zdjęcia można publikować do 8 lipca 2018 roku do godz. 23:59. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w poniedziałek (9 lipca) o godz. 15:00. Nazwiska zwycięzców zostaną opublikowane w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku.

Nagrody będzie można odbierać w lodziarni Ardita przy ulicy Jagiellońskiej 11 do 13 lipca 2018 roku. Uczta lodowa odbędzie się w czasie ustalonym na miejscu w lodziarni, nie później niż do 31 lipca 2018 roku.

 

 

Publikując zdjęcie w poście konkursowym, akceptujesz regulamin (http://miastoNS.pl/regulamin.pdf) i wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych (zdjęcie, imię i nazwisko) w celach konkursowych przez 4P Sp. z o.o. oraz wyrażasz zgodę na publikację Twojego zdjęcia, imienia i nazwiska w komentarzu pod postem konkursowym.

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź