miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

BMW na nowosądeckich blachach w Kamienicy! Co się wydarzyło w Maciejowej? [Zdjęcia]

5 7 425

– Spacerując po Maciejowej natknąłem się na samochód marki BMW, który leżał w rowie – informuje nas czytelnik dołączając zdjęcie. – Pojazd prawdopodobnie wyleciał z zakrętu, zahaczył o barierkę ochronną i wpadł na wał zabezpieczający koryto Kamienicy – dodaje.

 

Czytaj również: 22-latek bez uprawnień prowadził BMW! Policjant po służbie go zatrzymał

 

– Wypadek miał miejsce w Maciejowej (gm. Łabowa) na drodze w kierunku Barnowca. Około 3 w nocy dostaliśmy informację, że samochód wpadł do rowu. Przeszukaliśmy okoliczne krzaki, przeszukaliśmy samochód – informuje nas mieszkaniec Czaczowa. – Niestety nikogo nie znaleźliśmy. Samochód był pusty. Nie było śladów krwi. Dla mnie to bardzo dziwna sytuacja. Pojazd jest na nowosądeckich numerach rejestracyjnych. Posiada naklejkę TAXI – dodaje.

 

 

 

 

Postanowiliśmy udać się na miejsce zdarzenia. Sytuacja była o tyle komfortowa, że podczas naszej interwencji spotkaliśmy kierowcę pojazdu. – Jechałem akurat w kierunku Barnowca. Nagle jakieś zwierzę wyskoczyło na jezdnię. Szybko odbiłem, niestety nie zapanowałem nad samochodem. Całe szczęście, że zahaczyliśmy o barierkę ochronną. Gdyby nie ona wpadlibyśmy do rzeki i na pewno nie skończyło by się na drobnych otarciach – mówi w rozmowie z miastoNS.pl kierowca BMW. – Nikomu nic groźnego się nie stało. Skończyło się na guzie i dużej dawce adrenaliny – dodaje kierowca.

 

 

Rafał Kmak
fot. czytelnik, miastoNS.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również
5 Komentarze
 1. Janusz pisze

  Zawodowy kierowca, taksówkarz woli zaryzykować życie swoje i pasażerów niż przejechać zwierzę. Szkoda słów…

  1. Sebastian pisze

   Jak nie prowadziłes i niewiesz to się nie wypowiadaj zastanów się czy ty prawidłowo jeździsz…

   1. Janusz pisze

    Tak wynika z opisu. Nie twierdzę, że jestem lepszym kierowcą. Ten pan jeździ zawodowo, być może codziennie przejeżdża tyle kilometrów co ja w tydzień. Powinien umieć zachować się w takiej sytuacji.

 2. Kierowca bmw pisze

  To każdy kierowca tira nigdy nie powinien mieć wypadku bo to zawodowy kierowca śmieszne twierdzenie

 3. SEBASTIAN pisze

  To każdy kierowca tira nigdy nie powinien mieć wypadku bo to zawodowy kierowca śmieszne twierdzenie kierowca bmw

Zostaw odpowiedź