miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

W Librantowej dachowała osobówka. Jedna osoba w szpitalu

0 338

W sobotę (10 marca) w godzinach nocnych doszło do dachowania samochodu osobowego w miejscowości Librantowa. Pojazdem podróżowały trzy osoby, a jedna z nich została poszkodowana i zabrana przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala.

 

Czytaj również: Dwie osobówki zderzyły się w Trzetrzewinie [Zdjęcia]

 

10 marca około godziny 20.08 zastęp Straży Pożarnej wysłano do działań w Librantowej. – Po przybyciu na miejsce ustalono, że doszło do dachowania samochodu osobowego marki Fiat Grande Punto. Pojazd znajdował się na dachu poza jezdnią, a podróżowały nim trzy osoby i jedna z nich została poszkodowana. Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili pojazd o własnych siłach. Uszkodzony został przydrożny znak drogowy – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, oświetleniu terenu działań oraz kierowaniu ruchem wahadłowo. Przybyła na miejsce załoga karetki Pogotowia Ratunkowego zabrała osobę poszkodowaną do szpitala – dodaje rzecznik i zaznacza, że działania strażaków trwały godzinę.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź