miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądecki TFB z nowym teledyskiem! Idealna nuta na jesienną zadumę

0 737

Zespół The Freedom Birds już niejednokrotnie zaskakiwał słuchaczy. Tym razem to jednak coś innego. “Szary człowiek” to utwór stworzony we współpracy z wyjątkowymi artystami – Moniką Mimi Wydrzyńską oraz Patrickiem The Panem! Czas poczuć powiew świeżości od The Freedom Birds!

 

Czytaj również: Wbrew stereotypom postanowił pomagać innym. Łukasz Pławecki założył Fundację „Halny Niesie Zdrowie” – będą pomagać mieszkańcom Sądecczyzny

 

– Nasz najnowszy singiel to doskonała okazja do jesiennej zadumy nad sobą samym i poszukiwania głębszego sensu w zabieganej codzienności. Ta klimatyczna aura sprzyja życiowym refleksjom. Dlatego postanowiliśmy właśnie teraz opowiedzieć o ludzkich szarościach. O problemach i stereotypach w jakie ślepo brniemy, pozbawiając się kolorowych marzeń i pragnień. Nasz świat będzie tak szary jak szaro na niego popatrzymy. A wystarczy przecież zmienić okulary na różowe i szeroko otworzyć oczy i serca. Naszym sposobem jest muzyka – informują muzycy. 

T.F.B. /The Freedom Birds/ to zespół, który można określić jako mieszankę wybuchową wielu stylów muzycznych, lub też inaczej niezbyt zwięźle jako eklektyczny rock doprawiony szczyptą alternatywy i pop. Muzyka jaką tworzymy jest wypadkową różnorodnej wrażliwości i interpretacji tych samych zjawisk, towarzyszących bacznie obserwowanemu przez nas światu, począwszy od młodzieńczego buntu po kryzys wieku średniego.

Tworzy z pasji i wewnętrznej potrzeby, muzyka ich uskrzydla, daje życiową wolność i sens, gwarantuje bezpieczny azyl chroniący przed współczesnym dziwnym światem. Dlatego są The Freedom Birds – ptakami wolności!

Chętnie sięgają do korzeni, czyli lat 60 i 70-tych oczywiście nie zamykając się jedynie w nich. W The Freedom Birds usłyszycie dużo gitarowego analogowego brzmienia wzmocnionego groove`owym fundamentem tradycyjnej sekcji rytmicznej, z domieszką elektroniki. A wszystko dopełnia niebanalna i charyzmatyczna wokalistka, dla której scena jest jedynym słusznym żywiołem.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź